Květen 2010

New design! Hihi xD

31. května 2010 v 19:44 | Miley™ |  Moje kecy :)
Avatar
Já vím, já vím.... skoro každý týden nový design! Ale mě to prostě nedá! Když se mi líbí nějaký design, tak honem, honem abych už ho měla na blogu. xD

Njn, to jsem prostě já! :-D Doufám, že se vám nový design líbí, protože mě moc! :)

Tak se zatím mějte, pp :)

Vaše Miley


Ups...

26. května 2010 v 21:25 | Miley™ |  Moje kecy :)
Avatar

Moc se vám omlouvám, ale dnes nestíhám! S kamarádkou MileynQou jsme si vytvořily spolu ještě jeden blog a dnes jsem se upínala jen na něj! Ještě jednou se vám moc omlouvám!

PS: Pokud se na ten blog chcete podívat, tak je tady. Budeme moc rády, když nám tam napíšete taky komentář.

Díky moc, ale zejtra určitě něco přidam!!! :) Zatim ppMiley Cyrus: Konflikt s paparazzim.

22. května 2010 v 16:11 | Miley™ |  News about Miley
Miley Cyrus

Milá a přátelská! Taková je obvykle Miley Cyrus (17). Minulý týden ale dokázala, že se umí i pořádně rozčílit! Důvod? Dotěrný paparazzi!
"Jeli jsme s Liamem do studia a všimla jsem si, že za námi jede nějaký stříbrný kabriolet," vypráví Disney star: "Když jsme jeli na oběd, bylo to auto zase za námi a když jsme se z oběda vraceli tak také!"

To už ale Miley dopálilo natolik, že zadupla brzdy a na slídivého fotografa vystartovala s pořádně ostrýma hláškama! "Miley vypadala vážně naštvaně," prozradil jeden kolemjdoucí: "Ten fotograf byl ale neuvěřitelně drzý a působilo to, jako by se jí vysmíval do očí!"

Zabralo, až když z auta vystoupil i urostlý Liam Hemsworth. "Tomu člověku bylo úplně jedno, co říkám, ani nevylezl z auta a pořád mě fotil. Teprve když uviděl, že vystupuje Liam, tak položil foťák a začal se omlouvat," svěřila se Miley s tím, že paparazzi pak rychle nastartoval a odjel!

"Jsem opravdu naštvaná! Myslím, že se nechávám fotit tak často, že by mi tihle vlezlí fotografové mohli dopřát alespoň trochu soukromí," řekla Miley na závěr!

Koncert Miley v Provo, Utah dne 4. 7. 2008

21. května 2010 v 18:40 | Miley™ |  News about Miley
Miley Cyrus provádí při "Stadium of Fire", koncert v Provo, Utah dne 4. července 2008.
Koncert Miley Cyrus

Avatars 1.0

21. května 2010 v 11:27 | Miley™ |  Avatars
Grafika mi moc nejde, ale udělala jsem pár avatárků Miley, tak doufám, že se vám budou aspoď drobet líbit. :)

PROSÍM, NEKOPÍROVAT ANI NIJAK UPRAVOVAT NEBO POUŽÍVAT!!!

Klikni na CČ

Avatars 0.9

21. května 2010 v 11:04 | Miley™ |  Avatars
Miley Cyrus
Miley Cyrus
Miley Cyrus
Miley Cyrus

Avatars by BoniTka<3

Hot or Not 0.2

20. května 2010 v 10:54 | Miley™ |  Hot or Not
Hot or Not 0.2
Hot or Not?

Životopis Miley Ray Cyrus

20. května 2010 v 10:26 | Miley™ |  About Miley
Miley Cyrus

Povolání: Herečka, zpěvačka, textařka

Věk: 17

Datum narození: 23. 11. 1992

Místo narození: Nashville, Tennessee, USA

Znamení: Střelec

Výška: 164 cm


Životopis

Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel.

Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.

O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.

24. října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První CD sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.

O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem, na který je Miley velice pyšná a sama si singl složila. Také song Fly on The Wall (Moucha na zdi) má Miley velice ráda.

18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.

Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.

V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha je hlavní věc a že právě díky Bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.

V červnu 2009 se konečně u nás v kinech objeví film "Hannah Montana: The Movie". Miley bude muset udělat životní rozhodnutí a určitě se i zasmějete. Je to zas něco nového a v Americe to má veliký úspěch.

Miley byla už i v Bílém domě na přání Obamových dcer.

Miley trpí hypoglykémií (vážnou chorobou podobnou cukrovce), podobně jako Nick Jonas, ovšem ten má cukrovku.

Miley vydala v roce 2009 knihu "Miles to go", která pojednává o jejím životě na základní škole, o vztazích s rodinou, jak se dostala do role Hannah Montany a nejdůležitějších okamžicích jejího života.

V roce 2009 se Miley vydala na světové turné "Wonder tour", kde prezentuje mimo písniček z předchozích alb i písničky z jejího nového alba "Time of our lives".

Miley Cyrus is an Iron Maiden

20. května 2010 v 10:07 | Miley™ |  Photos
Miley CyrusJá vím, drobet to přehánim!!!

11. května 2010 v 15:36 | Miley™ |  Moje kecy :)
Avatar

No, takže... tento blog bude prostě jen o Miley!!!

Selena mě drobet zklamala a Ashley už mě omrzela, ale Miley ne!!!
Smažu všechny články, co tu mam se Selenou a Ashley!
Prostě už je nemusim. Pokud vám to vadí, tak to se vám moc omlouvám, ale prostě tak to je. :)

Tak já jdu na to... :)

New design s tématem nové Mileyniny písničky Can't Be Tamed

11. května 2010 v 13:54 | Miley™ |  Moje kecy :)
Avatar

No, tak už jsem zpět a napadlo mě, že když Miley nazpívala tu novou písničku Can't Be Tamed, tak že bych si s ní nastavila design. No, tak jsem hledala a najednou koukam, že na blogu lovehouse.blog.cz je design s tímto tématem na stažení. Tak ho tu máte. :)

PS: Našla jsem i photoshoot, tak přibližně za 10 minut ho budu mít na blogu! :)

Vaše Miley